Úvod » Třídy » 1.A

Informace pro rodiče ze dne 24.3.:

Pro lepší organizaci jsme pro vás vytvořili jednotnou platformu pro zadávání domácí práce žáků.

Na tomto odkazu naleznete složku třídy svého žáka. V té se budou v následujících týdnech nacházet vždy aktuální informace a zadání pro domácí práce.

20.5.

Milé děti,

ve složce Tajné dopisy dnes objevíte další -  ten s č. 10, ten poslední. Pokud budete mít chuť ho splnit, přineste si ho v pondělí do školy. Pokud byste raději dělali něco aktivnějšího, najděte ve Víkendových hrátkách "Krokování" od pí vychovatelky Kačky. Věřím, že vás bude bavit :).

Všem přeji pěkné odpoledne

K. Štěpánová

ANGLICKÝ JAZYK

Moc bych Vám všem chtěla poděkovat za nasazení, aktivitu a spolupráci ve výuce angličtiny na dálku, dětem za skvěle vypracované úkoly, rodičům za pomoc a „náhradní paní učitelku“. Během tohoto období jste společně udělali spoustu práce, osobně mám pocit, že jsme rozhodně nezaháleli a jsme relativně dobře připraveni do dalšího ročníku. Jako nadstavbu na naše témata jsem zařadila „abecedu“ a moc Vás prosím o stálé procvičování i během následujícího období, ušetříme si spoustu energie v září.

Výuka angličtiny jako samostatného předmětu do konce června již nebude (nemohu docházet do jednotlivých skupin, povedu jen jednu skupinu jiného ročníku po celou dobu). Do konce školního roku se budu snažit poskytovat vyučujícímu odkazy na písničky a videa, která budou sloužit zejména k odreagování během vyučování. Budou to písničky, které děti znají (nechci zatěžovat metodikou k písničkám neangličtináře). Také to budou odkazy na videa v souladu s tématy z prvouky. Jako první téma to budou dny v týdnu a měsíce. Tyto odkazy najdou rodiče dětí v domácím vzdělávání v mé složce na sdíleném disku jako doposud. Mějte prosím trpělivost, odkazy dodám během následujícího týdne.

Ještě jednou bych Vám ráda poděkovala za perfektní spolupráci, vím, že to pro Vás nebylo snadné a ráda bych Vám popřála hodně sil a pohody v následujících týdnech. Ve škole jsem k zastižení každý den, tak kdybyste ode mne něco potřebovali, neváhejte se na mne obrátit

Jana Flossmannová

18.5.

Milé děti,

je před námi 10. a pro většinu z nás zároveň poslední týden v domácí škole. Čekají vás opět dvě nová písmenka - pozor, malé f není úplně snadné, tak věnujte více času jeho nácviku! V matematice se seznámíte s čísly 16 - 20 a procvičíte si pyramidy. V prvouce pokračujte ve výuce znalosti hodin, dnů a měsíců, zájemci se opět mohou vypravit ven - tentokrát zkusíte pozorovat plazy (užovky, ještěrky,...). O plazech si také čtěte v učebnici Motýlek a kdybyste měli chuť, tvořte s paní vychovatelkou Evou (Zábavné učení - tvoření - plazi). Přeji vám hodně sil a chuti do práce

K. Štěpánová

P.S. Velká pochvala patří všem, kteří mi poslali fotografie splněného Tajného úkolu č. 9. Vaše obrázky jistě potěší všechny kamarády, kteří rádi luští :)).

Pozorování ryb

Pozorování ptáků

26.3.

Paní vychovatelka Eva zdraví všechny děti a rodiče. Každý den vám na nástěnku umístí 1 kartu s krásným obrázkem pro potěšení (a třeba i k zamyšlení). Snad vám udělají radost :).

Domácí škola

Včelka pro všechny na 6 týdnů zdarma!
Všem rodičům nyní plošně nabízíme použití aplikace Včelka a to na 6 týdnů zcela zdarma.

Instrukce, jak použít promo kód UCIMESEDOMA:

1. Zadejte na počítači internetovou adresu www.vcelka.cz
2. Vpravo nahoře klikněte na červené tlačítko Vstup do aplikace
3. Zadejte postupně Váš email, heslo a další údaje potřebné pro registraci
4. Po dokončení registrace klikněte na tlačítko Přidejte prvního čtenáře
5. Postupujte dle instrukcí dokud neuvidíte seznam cvičení nově vytvořeného čtenáře
6. Klikněte na zelené tlačítko Použít promo kód
7. Vepište promo kód UCIMESEDOMA a klikněte na tlačítko Použít
8. Nyní můžete Včelku zdarma využívat po dobu 6 týdnů!

* V případě, že již registraci ve Včelce máte, první čtyři kroky přeskočte a začněte krokem 5.

Vítejte na nástěnce třídy 1.A

školní rok 2019 / 2020

Rozvrh pro školní rok 2019/2020

1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
od:
do:
Pondělí OSV ČjL Prv Ma Hv MDS
Úterý Aj ČjL Tv ČjL 1 ČjL 2
Středa ČjL Ma ČjL Prv Vv
Čtvrtek Aj ČjL Ma ČjL 2 ČjL 1
Pátek Ma Tv ČjL

Mgr. Kateřina Štěpánová

katerina.stepanova@husovaliberec.cz

725 088 832 (mobil do sborovny)

Údaje k vyplnění notýsků

Školní prázdniny

Hlavní:                 1.7. – 31. 8. 2020

Ředitelské volno: 29. a 30.6. 2020

Telefonní čísla a adresy:

Škola: Základní škola s rozšířenou výukou jazyků, Liberec

Adresa: Základní škola s rozšířenou výukou jazyků, Liberec, Husova 142/44, 460 01

Web: www.zskola.cz

E-mail: info@husovaliberec.cz

Sekretariát školy: 731 632 396

Sborovna 1. stupeň: 725 088 832

Jídelna: 485 102 945; sj.husova44@seznam.cz

Družina: 739 334 394

Telefon sborovna 1. stupeň: 725 088 832

Ředitelka: Mgr. Blanka Lukeš Reindlová

Třídní učitelka: Mgr. Kateřina Štěpánová (601 339 774)

Třídní schůzky:

21. 5. 2020 – společné od 17 do 18:30

Prosíme rodiče, aby k parkování svých aut využívali parkovací místa mimo areál školy!

Všem přeji úspěšný školní rok a těším se na shledanou ve škole.

Kateřina Štěpánová, třídní učitelka

katerina.stepanova@husovaliberec.cz